Choď na obsah Choď na menu
 


Novoročný koncert 2013

15. 1. 2013

Novoročný koncert našej farnosti

     V nedeľu Krstu Pána 13.01.2013 sa v Kostole sv. Štefana v Smilne uskutočnil už tradičný novoročný koncert našej farnosti. V jeho programe účinkovali talenty zo Zborova, Dlhej Lúky, ale aj z hosťujúceho Smilna.

     Úvod koncertu patril zoskupeniu "Zúfalček" a potom už nasledovala zmes piesní v podaní detí zo Smilna, detského speváckeho zboru "Hviezdička" z Dlhej Lúky a speváckemu zboru "Svätej Anny" tiež z Dlhej Lúky.

     Za našu obec Zborov na tomto koncerte účinkovala Mládežnícka divadelná skupina zo Zborova so scénkou "Dobro a zlo", sólistka Janka Letnická za klávesového doprovodu p. Eduarda Kmeťa a krásne koledy zazneli v podaní nášho Matičného spevokolu zo Zborova.     

     Tento novoročný koncert, ktorým v našej farnosti uzatvárame vianočné obdobie, ukončil peknými piesňami spevokol "Svätého Štefana" zo Smilna a všetkých prítomných na cestu domov požehnal duchovný otec Peter Bučko.

 

  

 

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Novoročný koncert 2013